O nas

Adwokat i radca prawny w Koszalinie

Witamy serdecznie na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej mec. Tomiry Gęgotek, która oferuje profesjonalne porady prawne dla firm i osób prywatnych.

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i rodzinnego. Zakres naszej działalności obejmuje sporządzanie opinii prawnych oraz opracowanie i analizę projektów umów.

Oferujemy również pomoc prawną w reprezentacji przed sądami oraz organami policji i prokuratury. Korzystając z usług kancelarii adwokata i radcy prawnego mec. Tomiry Gęgotek, mogą mieć Państwo pewność obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Posiadamy wszelkie uprawnienia niezbędne do prowadzenia działalności prawniczej, a szeroka wiedza i doświadczenie są gwarancją skuteczności podejmowanych działań.

Usługi prawne

Szeroka oferta usług prawnych daje Klientom pewność, że w naszej Kancelarii znajdą oni pomoc w rozwiązaniu ich trudnej sytuacji.

Na pewno wspólnie odniesiemy sukcesy. Świadczymy usługi prawne w następujących językach: polski, niemiecki.

Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Pomoc prawna

Mamy nadzieję, że oferowana przez nas pomoc prawna będzie skuteczna i przeniesie oczekiwany przez Państwa finał.

Doświadczenie i wiedza z zakresu prawa daje nam możliwość zapewnienia najwyższej jakości doradztwa prawnego. Z naszej strony możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie oczekiwania Klienta. Mamy też nadzieję, że dołączą Państwo do grona zadowolonych Klientów.

Szczegółową ofertę Kancelarii znajdą Państwo na kolejnej zakładce.

Jesteśmy zespołem doświadczonych adwokatów, który wykorzystując wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata praktyki zawodowej, skutecznie pomaga Klientom. Jesteśmy otwarci na wyzwania i chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia trudnego i wymagającego wiele pracy.

Kancelaria Prawna obsługuje Klientów z całej Polski, a także z innych państw Europy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu umówienia się na spotkanie lub omówienie warunków i szczegółów współpracy. Wspólnie rozwiążemy wszelkie Państwa problemy.

Oferta